Katalog

Pomóż innym dbać o środowisko -
my zapakujemy twój prezent
Użytkownicy online: 1

Płatności i dostawaKoszt dostawy na terenie Polski

Za
mówione produkty ecoboom wysyła Klientom przesyłką kurierską UPS lub Poczty Polskiej według aktualnego cennika.

Na koszty dostawy składają się: waga towaru i wybrany sposób płatności.


 

Cennik krajowy przesyłek

Waga towaru Cena wysyłki
Standard
Cena wysyłki
Płatność przy odbiorze
do 2 kg 15,00 zł 21,00 zł
do 5 kg 18,00 zł 24,00 zł
do 10 kg 24,00 zł 30,00 zł
do 15 kg 28,00 zł 34,00 zł
do 20 kg 34,00 zł 40,00 zł
do 30 kg 46,00 zł 52,00 zł
*Ceny brutto.
DOSTAWA KRAJOWA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI POWYŻEJ 300 ZŁ.   


Koszt dostawy na terenie UE+*

*UE+ to Unia Europejska plus Norwegia, Andora, Liechtenstein, Monako, San Marino oraz Turcja i Szwajcaria.

ecoboom dostarcza zakupy do następujących krajów UE+ (w przypadku państw UE z wyłączeniem terytoriów specjalnych z wyjątkiem Jersey i Guernsey): Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Monako, Niderlandy, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry, Wielka Brytania (ograniczona do Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii Północnej oraz Guernsey i Jersey) oraz Włochy. 

Jeśli Twojego kraju nie ma na powyższej liście, oznacza to, że obecnie nie mamy możliwości dostarczenia zakupów pod Twój adres. Oprócz wymienionych powyżej państw spoza UE pozostałe kraje świata nie są aktualnie objęte ofertą dostaw
ecoboom.

Dostawy międzynarodowe obsługiwane są przez UPS, największą na świecie firmę dostarczającą przesyłki i globalnego lidera usług kurierskich na czas.
W przypadku niektórych przesyłek o małej wadze i rozmiarach wyjątkowo możliwe jest przesłanie ich Pocztą Polską.

Cennik międzynarodowy przesyłek kurierskich UPS – Przesyłka UPS Standard*


 Unia Europejska
(pełna lista krajów powyżej)
 
Andora, Guernsey, Jersey, Liechtenstein,
Norwegia, San Marino, Szwajcaria, Turcja
 Waga EUR** GBP** USD** PLN** EUR** GBP** USD** PLN**
do 2 kg 15,50 11,20
17,10 65,00 22,60
16,40
25,00
95,00
do 5 kg 17,85 12,90 19,70 75,00 30,95
22,40
34,20
130,00
do 10 kg 20,70 15,00 22,90 87,00 36,90
26,70
40,80
155,00
do 15 kg 22,60 16,40 25,00 95,00 39,30
28,50
43,40
165,00
*Ceny brutto.
**Koszty dostawy są zawsze ustalane w PLN, dlatego podane ceny w EUR, GBP oraz USD mają charakter wyłącznie orientacyjny i mogą ulec zmianie w zależności od kursu złotego w dniu złożenia zamówienia.

 
 

Czas realizacji zamówienia

Standard pracy ecoboom to 3-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia do wysłania towaru. Czas ten zależy w głównej mierze od tego, czy zamówiony towar znajduje się w magazynie, czy oczekujemy dostawy. Dłuższy okres realizacji jest możliwy w przypadku produktów sprzedawanych na zamówienie, odpowiednio oznaczonych na stronach sklepu.

Stan realizacji zamówienia jest wyszczególniony w statusie zamówienia udostępnianym Klientowi przy każdej transakcji. Każde zamówienie przechodzi trzy etapy realizacji:

Nazwa etapu Opis
Potwierdzenie zamówienia

Oznacza, że zamówienie wpłynęło do ecoboom i zostanie zrealizowane w odpowiedniej kolejności; o przyjeciu do realizacji zamówienia Klient jest informowany mailem.

Zamówienie
w trakcie realizacji
Podczas tego etapu zamówiony towar jest kompletowany i pakowany; Klient otrzymuje maila potwierdzającego dostępność towaru.
Zamówienie zrealizowane
Zamówione produkty opuściły magazyn i znajdują się w drodze do Klienta. O nadaniu przesyłki Klient jest informowany mailem.
 


Czas dostawy


Z
amówione produkty ecoboom wysyła standartowo przesyłką kurierską UPS lub Poczty Polskiej. Oznacza to, że firma kurierska odpowiada za dostarczenie towaru, określając, że w przypadku dostawy na terenie Polski powinien być dostarczony na drugi dzień roboczy od nadania przesyłki. Dopuszcza się możliwość wydłużenia czasu dostawy z przyczyn niezależnych od ecoboom.


Dostawa

W przypadku przesyłek wysłanych za pośrednictwem UPS lub Poczty Polskiej zamówiony towar powinien zostać dostarczony przez kuriera pod wskazany przez Klienta adres (w razie nieobecności adresata kurier zostawi awizo). Jeśli przesyłka jest opłacana przy odbiorze, opłata za zakupiony towar i dostawę zostanie pobrana w momencie odbioru paczki u kuriera lub w magazynie. W przypadku awizo należy udać się w przeciągu 14 dni do właściwego urzędu pocztowego, inaczej przesyłka zostanie odesłana nadawcy.

Uwaga: Zamówienia Klienta, który przy wcześniejszym zamówieniu nie odebrał przesyłki, będą realizowane jedynie z wykorzystaniem innych form płatności niż płatność przy odbiorze.


Co robić, jeśli przesyłka nie dotarła?

Jeśli przesyłka nie dotarła do adresata w przeciągu 14 dni roboczych od jej wysłania zgodnie ze status em zamówienia, Klient powinien zgłosić jej brak ecoboom na piśmie (np. mailem na adres boom@ecoboom.pl). Umożliwi to nam złożenie reklamacji w firmie kurierskiej lub urzędzie pocztowym, z którego zamówiony towar został wysłany i wyjaśnienie sytuacji.


Formy płatności

Dla kogo płatność przy odbiorze?
Jeśli zależy Ci, aby przesyłka została wysłana szybko, a nie masz konta bankowego, wybierz opcję płatność przy odbiorze, a towar zostanie wysłany natychmiast.
Uwaga: Płatność przy odbiorze jest możliwa jedynie do kwoty 200 zł. Zamówienia o  wartości powyżej 200 zł będą realizowane przez ecoboom wyłącznie z wykorzystaniem innych form płatności niż płatność przy odbiorze.

Dla kogo przedpłata na konto?
Jeśli masz konto w banku i zależy Ci na mniejszych kosztach przesyłki, a nie chcesz korzystać z form płatności on-line, wybierz opcję przedpłata na konto. Towar
  zostanie wysłany po wpływie pieniędzy na konto  ecoboom. W poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia otrzymany od ecoboom pocztą elektroniczną wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Dane potrzebne do przelewu na konto bankowe ecoboom wyślemy Ci mailem po otrzymaniu Twojego zamówienia.

Dla kogo płatności on-line?
Jeśli masz adres e-mail albo konto w banku lub dodatkowo kartę płatniczą MasterCard lub VISA i zależy Ci, aby proces płatności był łatwy i szybki, a przesyłka wysłana jak najwcześniej, wybierz formę płatności on-line. 
ecoboom korzysta z usług firmy PayU należącej do Grupy Allegro, bezpiecznej i sprawdzonej przez tysiące klientów formy zakupów w internecie. Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany na zabezpieczone strony PayU, a połączenie zostanie zaszyfrowane. W ten sposób Twoje dane będą udostepnione jedynie bankowi, a nie ecoboom, czy zbędnym pośrednikom. Należna kwota jest pobierana z konta klienta dopiero po wysłaniu zamówienia. Dowiedz się więcej o PayU >>

Nowość w płatnościach on-line: zapraszamy do korzystania z systemu płatności PAYPAL. Już teraz w ecoboom! PayPal to darmowy, łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie. Dowiedz się więcej o PayPal >>


 
Wybierz walutę
  • Basket_selected
  • Wartość: 0,00 zł
    Liczba produktów: 0
 dzięki Tobie
wspiera

AVAAZ.org: The World in Action

przekazując comiesięczną darowiznę.  Zobacz,
co jeszcze możesz zrob
 >>
 

 AVAAZ
 to społeczność
 zajmująca się
 organizacją kampanii,
 które przekazują
 władzę decyzyjną
 w najważniejszych
 sprawach w ręce
 społeczeństwa >>